Právě jsem se nastěhoval

Vítejte, vážený sousede.

Jsme rádi, že jste si pro své budoucí bydlení vybral právě náš dům. Víte, že koupí nemovitosti jste se automaticky stal členem našeho společenství? I tak je nutné udělat ještě pár kroků. Co od Vás potřebujeme:

  1. Informovat členy výboru o koupi nemovitosti – Nejpozději do 1 měsíce kontaktujte členy výboru na e-mailové adrese info@svjtatarkova.cz, nebo využijte poštovní schránku společenství ve vchodě 732/4.
  2. Nahlášení počtu osob a vystavení evidenčního listu – Obraťte se prosím na naši správcovskou společnost JN NOVA (pan Kocourek), který Vám vystaví nový evidenční list a také Vás bude informovat o výši a způsobu plateb.
  3. Stanovy společenství – V našem domě platí nějaká pravidla, zákazy, příkazy a nařízení. Prosím, seznamte se s nimi v našich stanovách společenství, které naleznete v sekci "Archiv dokumentů".
  4. Registrace na internetových stránkách společenství – Obraťte se na členy výboru a požádejte o registrační údaje. Budete tak mít přehled o novinkách a změnách rovnou ve Vašem e-mailu.

Věříme, že se Vám bude u nás líbit a ještě jednou, vítejte.

Výbor SVJ

Zpět na seznam článků


Do diskuze k tomuto článku mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.

© Copyright 2016 - 2020      Společenství vlastníků Tatarkova 731, 732, 733        E-mail: info@svjtatarkova.cz